"S láskou ve vztahu je to jako s karavanou v poušti - nenajdeš tam nic, co jsi sám nepřinesl."  Perské přísloví

O mně   

      Do tohoto života jsem vstoupila v roce 1969 jako Markéta Míková. Byl to pro mne docela šok a zvykala jsem si většinu svého života :). Od začátku mne hypnotizovala hvězná obloha, její nezměrná  hloubka a  tajemství....   Můj  dokonalý  svět  a  vize,  které jsem si přinesla,  záhy  vystřídalo  rozčarování a formování ´realitou´, která některé mé části pozvolna uspávala, některé téměř zlomila. Záchranou pro mne byly Příroda a nádherný svět Zahrady, knihy a má nezdolná energie. Ve vztazích jsem zažívala jak těžké, tak nádherné chvíle. Znovuprocitnutí přišlo v roce 1992 s knihou Život po životě a návštěvou ducha mého dědy, který se přišel se mnou rozloučit ve chvíli své smrti. Od té doby začala má cesta za dobrodružstvím sebeobjevování, ale také k dalším životním zvratům v povolání a v partnerství. Homeopatie mi pomáhala jinak nahlížet na mé zdravotní potíže a pomalu odlehčovat můj ´náklad´. Znovuobjevila jsem astrologii, tarot a další pomocníky a postupně různé pohledy na Božství. Potkávala spřízněné duše. Největší změna však přišla po porodu mé dcery. Ten, po šťastném těhotenství, odstartoval, pochopeno až zpětně, několikaletou psychospirituální krizi. Projevovala se většinou vypjatými fyzickými, emočními a duchovními stavy a  současně snahou zvládnout každodenní život s dalšími náročnými výzvami. Byla jsem vedena a tlačena  k tomu, mnohem intenzivněji hledat a absolvovat různé způsoby léčení, přehodnocovat, propouštět dysfunkční vzorce chování, myšlení a cítění.  Postupně  jsem si  osvojovala nová pochopení a  postoje, navazovala nový vztah k okolí a především sama k sobě.
Uvědomuji si, že vize z ranného dětství se uskutečňují... skrze mne. Stále, s každým krokem se učím hlouběji důvěřovat životu, příjímat ho a tvořit, radovat se a milovat. Jsem vděčná za zkušenosti, dovednosti, soucítění, které mi má cesta přináší, a těší mne je sdílet s ostatními.  

Odborné certifikáty, vzdělání:
Výcvik pro duly 2018-2019, K. Cermanová, Tábor
-  Somatic Coaching 2011-2012, Biosyntéza Praha
-  Ho´oponopono 2009, 2011, IZI LLC-I. Hew Len, M. Koehler, Praha
Humanistická a transpersonální astrologie 1999-2001, P. Turnovský, Praha
-  Masérský kurz 1999-2000, Refit Praha
-  Gymnázium Tábor, obor kulturně výchovná činnost   
   

Další kurzy, semináře a sebezkušenost: astrologie, intuitivní kresba, intuitivní tanec, tanec  pěti rytmů, rodinné konstelace, holotropní dýchání, rituály posvátných rostlin, potní chýše. 

.

.

Markéta Dvořáková Míková
Všechna práva vyhrazena 2014-2022
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!