"Co děláš s radostí, to tě neunaví." Čínské přísloví    

 Poskytuji podporu při uskutečňování změn ve vašem životě,  v náročných obdobích transformace. 
Baví mne přispívat k inspiraci, motivaci, probouzení našeho vědomí sebe sama. 

Osobní konzultace

  • astrologický výklad horoskopu
  • práce s výkladovými kartami
  • práce se sny
  • koučovací nástroje
  • čistící Ho´oponopono nástroje
  • očistné rituály
  • podpora duly

     Pracuji formou osobní konzultace, při které vám nabídnu bezpečný prostor pro sdílení vašeho tématu, životního příběhu, vašich potřeb, přání, záměrů, jednoduše pro to, s čím/pro co přicházíte. Společně nahlédneme na váš potenciál, vaši situaci - budeme nacházet různé úhly pohledu,  souvislosti,  objevovat  nové  možnosti,  zdroje - neboli  zvědomovat, co v sobě máte  k dispozici. Během konzultace kombinuji různé metody, které cítím jako vhodné nebo se na nich společně domluvíme.

      Výchozím bodem při mé práci bývá nejčastěji osobní horoskop zrození (nativní) - obraz,  mapa našeho potenciálu, jeden ze způsobů sebepoznání - symbolizující ústřední téma/ta a směr našeho života, všechny jeho oblasti (já, partnerství, povolání, rodina, zdraví,...), jeho energie, životní cykly. Nabízí nám celkový pohled na sebe, na vztahy mezi našimi částmi, které tak můžeme lépe vnímat, více respektovat, přijmout, transformovat, vědomě integrovat. Samostatný rozbor osobního horoskopu trvá 2 hodiny, je potřeba znát datum, hodinu a místo narození. 
Tranzitní horoskop zobrazuje potenciál současné životní fáze, aktuální situace. Pomáhá nám zorientovat se v tom, co právě prožíváme, ukazuje příležitosti a možnosti jejich využití. Samostatný rozbor tranzitního horoskopu trvá 1 hodinu. Případně může být součástí rozboru osobního horoskopu.                 
Horoskop vašeho dítěte vám pomůže lépe porozumět jeho vlastnostem, sklonům a směru. Můžete jasněji vidět, co si vzájemně zrcadlíte, jak využít případných ´třecích´ ploch, kde dítě podpořit, kde netlačit, apod. Vhodný je např. při volbě zájmových aktivit, studia, povolání apod.

Ráda pracuji s tarotovými a dalšími výkladovými kartami. Jsou médiem, kterým promlouvá náš vnitřní hlas, duše, nevědomí. Zvědomují skryté, potvrzují, co tušíme, cítíme,... 

Podobně, skrze naše sny, k nám přicházejí, mimo jiné, různé zprávy, pocity, upozornění, vedení, které v bdělém stavu např. nejsme schopni přijmout nebo ochotni si uvědomit. Pokud jim dáme pozornost, mohou být v našem životě důležitými pomocníky. Doporučuji si sny zapisovat. Společně můžeme odkrývat jejich poselství.

V rámci konzultace dále používám různé nástroje somatického koučování, využívající zdroje jak mentální, tak emocionální a fyzické. Směruji vás k tomu, abyste si sami odkrývali odpovědi, objevovali možnosti, propojovali myšlenku, pocit a pohyb.     

Významnou a účinnou součástí mé práce jsou čistící nástroje postupu Ho´oponopono. Ten nás vede k uvědomění a přijetí stoprocentní zodpovědnosti za vše, co se děje v našem životě. Cokoli, co chceme ve svém životě změnit, můžeme očišťovat od svých stále se dokola přehrávajících ´chybných´ vzpomínek uložených v buněčné paměti a osvobodit tak od jejich dopadu přítomnost a budoucnost.   

Markéta Dvořáková Míková
Všechna práva vyhrazena 2014-2022
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!